Wprowadzenie do ArcGIS Online


"Wprowadzenie do ArcGIS Online" to kurs składający się z trzech modułów, omówione w nim zostały zagadnienia dotyczące serwisu ArcGIS Online. To idealny kurs dla osób, które chcą się dowiedzieć jak pozyskać dostęp do danych, serwisów mapowych i zadaniowych, jak rozpocząć realizację projektów GIS, bez ponoszenia kosztów związanych z inwestycją w oprogramowanie i dane. Wiedza teoretyczna w tym właśnie temacie, wsparta ćwiczeniami praktycznymi wprowadzi Cię do świata ogromnych możliwości serwisu ArcGIS Online. Dowiesz się, jak przygotować i opublikować swoje dane, wyszukiwać i zakładać grupy związane z określoną dziedziną nauki, projektami czy branżą. Polecany początkującym, ale także doświadczonym pasjonatom GISu, poszukującym źródeł danych oraz możliwości wymiany wiedzy z osobami o podobnych zainteresowaniach.
Po ukończeniu kursu, otrzymasz imienny Certyfikat ukończenia kursu, sygnowany przez ESRI Polska, wyłącznego dystrybutora oprogramowania ArcGIS w Polsce.
Kurs "Wprowadzenie do ArcGIS Online" znajduje się w ofercie serwisu Centrum Kształcenia e-GIS w ramach tzw. wolnego dostępu, uczestnictwo w nim jest bezpłatne.