Pomiń Logownie
1. Instrukcja logowania.
2. Zmiana danych osobowych
3. Jeżeli zapomniałeś hasło.
4. Informacje o kursach.
5. Dostęp do kursów.


Wstęp – kilka słów o serwisie

Centrum Kształcenia e-GIS to platforma internetowa, za pomocą której możesz doskonalić swoje umiejętności w posługiwaniu się informacją przestrzenną niezależnie od czasu i miejsca, w którym się znajdujesz.
Centrum Kształcenia e-GIS to doskonała forma nauki dla tych osób, które chcą zdobyć wiedzę w dogodnym dla siebie miejscu i czasie. Z metody kształcenia na odległość mogą skorzystać zarówno osoby na co dzień wykorzystujące oprogramowanie Esri, jak i początkujący adepci, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z systemami informacji geograficznej.
Zawartość kursów internetowych jest zaprojektowana i ułożona w sposób logiczny i przejrzysty, a ukończenie kursu będzie potwierdzone elektronicznym certyfikatem wydanym przez Esri Polska.

1. Instrukcja logowania.

Klikając na jeden z kursów na stronie głównej serwisu, bądź wpisując błędną nazwę użytkownika lub hasło, zostaniesz przekierowany do
instrukcji logowania.

2. Jak Zmienić dane osobowe?

Dane osobowe można zmienić po zalogowaniu się do serwisu. Poprzez kliknięcie na swoje imię i nazwisko znajdujące się w dolnej części przeglądarki i wybranie zakładki 'Modyfikuj profil' nastąpi przejście do edytowalnego formularza z danymi podanymi podczas zakładania konta.
Wprowadzone w formularz zmiany należy zatwierdzić przyciskiem 'Zmień profil'.

3. Jeżeli zapomniałeś hasło.

Jeżeli zapomniałeś hasło, na stronie głównej serwisu kliknij na link 'Zapomniałeś hasło?' (ten link jest także dostępny na stronie z instrukcją logowania).
Przejdziesz do krótkiego formularza, gdzie należy wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail.
Po podaniu prawidłowych danych na Twój adres e-mail zostanie wysłana wiadomość. Kliknij na zawarty w niej na link, po czym zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę serwisu z komunikatem, informującym o wysłanej wiadomości na twój adres e-mail.
W treści wiadomości znajdziesz nowe hasło, przy jego pomocy zalogujesz się do serwisu, przechodząc do swojego profilu będziesz mógł zmienić hasło na własne.


4. Informacje o kursach.


Informacje o kursach możesz uzyskać klikając na ikonę info obok tytułu kursu, bądź wybranie nazwy kursu z listy w menu Kursy..
Informacje na temat wszystkich w danej kategorii kursów można uzyskać poprzez kliknięcie na nazwę danej kategorii kursów (GIS). Zostaniesz przeniesiony na stronę z opisami wszystkich kursów w danej kategorii.

5. Dostęp do kursów.

Kursy publikowane na stronie serwisu udostępniane są w dwóch trybach:
- w ramach tzw. Dostępu do Serwisu, do tych kursów mają dostęp użytkownicy, czyli osoby zarejestrowane w serwisie, są to kursy bezpłatne.
- w ramach Licencji Master, na te kursy mogą się zapisywać użytkownicy serwisu, dostęp do kursu możliwy jest po dokonaniu opłaty w wysokości podanej w informacji o kursie. Po pomyślnym ukończeniu kursu użytkownik otrzymuje imienny certyfikat.
Obecnie dostęp do kursów mają instytucje w ramach umowy korporacyjnej.