Pomiń Logownie
FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Zanim napiszesz do administratora, przeczytaj zamieszczone poniżej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

1. Kto może brać udział w kursach publikowanych w serwisie Centrum Kształcenia e-GIS ?

Nie ma żadnych ograniczeń. W kursach oferowanych przez Centrum Kształcenia e-GIS mogą brać udział zarówno osoby prywatne, jak i przedstawiciele firm.

2. Co trzeba zrobić, żeby uczestniczyć w kursach bezpłatnych?

Aby wziąć udział w kursie bezpłatnym, należy wcześniej zarejestrować się w serwisie, następnie zalogować się i zapisać się na kurs klikając na nazwę kursu. Dostęp do treści kursu uzyskasz po potwierdzeniu chęci udziału w kursie. Każdorazowy dostęp do treści kursu po zalogowaniu się do serwisu.

3. Co należy zrobić, żeby uczestniczyć w kursach odpłatnych (w ramach Licencji Master)?

Podobnie, jak w przypadku kursów bezpłatnych należy wcześniej założyć konto w serwisie i zapisać się na kurs klikając na nazwę kursu i potwierdzić chęć uczestnictwa w kursie. Po dokonanej opłacie, w ciągu 5 dni roboczych udostępniana jest zawartość merytoryczna kursu na stronie serwisu i wysyłany pakiet startowy (o ile kurs takowy przewiduje). Każdorazowy dostęp do treści kursu po zalogowaniu się do serwisu.

4. Jak dokonać płatności za kurs?

Instrukcję płatności każdy użytkownik otrzymuje w mailu potwierdzającym założenie konta w serwisie, jest ona także dostępna w regulaminie serwisu.

Wpłaty należy dokonać w wysokości określonej w Serwisie dla danego Kursu na konto Usługodawcy, zgodnie z poniższymi danymi:

Nr konta: ING BANK ŚLĄSKI 86 1050 1025 1000 0023 2712 5056
Nazwa odbiorcy: ESRI Polska Sp. z o.o.
Adres Odbiorcy: ul. Bonifraterska 17, 00-203 Warszawa
Tytuł płatności: nazwa Kursu, nazwa Użytkownika.

5. Czy za uczestnictwo w kursie mogę otrzymać fakturę?

Za uczestnictwo w kursie, na życzenia kursanta, wystawiana jest faktura, w tym celu po dokonaniu płatności, należy potwierdzić dane do wystawienia faktury, za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie serwisu.

6. Czy jest jakiś określony czas na ukończenie kursu?

W przypadku kursów oferowanych w ramach tzw. Dostępu do Serwisu czas na ukończenie kursu jest nielimitowany.
Natomiast udział w kursach Licencji Master jest ograniczony do 65 dni od momentu odebrania pakietu startowego przez użytkownika (o ile taki kurs przewiduje).

7. Czy materiały są przesyłane tylko drogą elektroniczną, czy również w wersji drukowanej?

Zawartość merytoryczna kursu, czyli treść wykładów, ćwiczeń i testów dostępna jest w formie elektronicznej na stronie serwisu. Ćwiczenia zamieszczane są także w formacie PDF, które użytkownik może wydrukować, co jest niezwykle pomocne dla tych, którzy nie mają stałego dostępu do internetu. Dane do kursu są do pobrania ze strony kursu, bądź przesyłane pocztą w pakiecie startowym.

8. Czy certyfikat ukończenia kursu internetowego dostarczany jest formie elektronicznej czy papierowej?

Certyfikat ukończenia kursu internetowego jest do pobrania w formacie PDF po ukończeniu kursu, tj. uzyskania wymaganej liczby punktów za odpowiedzi na pytania sprawdzające przewidziane w danym kursie.

9. Czy kurs muszę rozpocząć niezwłocznie po opłaceniu?

Domyślnie procedura udostępniania kursu rozpoczyna się po dokonaniu wpłaty. Na życzenie kursanta udział w kursie może zostać przesunięty i procedura udostępnienia zawartości merytorycznej uruchomiona w wybranym i uzgodnionym z administratorem terminie.

10. Mieszkam poza granicami Polski, czy mogę uczestniczyć w kursie?

Osoby mieszkające poza granicami Polski mogą także brać udział w kursach. Wówczas do należności za kurs należy doliczyć opłatę za przesyłkę zgodnie z aktualnym cennikiem usług Poczty Polskiej. Dopłata dotyczy tylko kursu Wprowadzenie do ArcGIS Desktop, pozostałe kursy są zwolnione z dodatkowych opłat.

11. Nie zdążyłem ukończyć kursu w terminie, czy za przedłużenie dostępu do zawartości merytorycznej kursu na stronie serwisu muszę dokonać pełnej wpłaty ?

Jeżeli upłynął czas na ukończenie kursu, a jego uczestnik chciałby przedłużyć lub wznowić dostęp do zawartości merytorycznej kursu na stronie serwisu, ponosi częściowy koszt kursu, czyli cena kursów wynosi odpowiednio:

  • Wprowadzenie do ArcGIS Desktop - 90 PLN
  • Tworzenie modeli geoprzetwarzania - 40 PLN
  • Wprowadzenie do ArcGIS Desktop 10 - 90 PLN
  • Co nowego w ArcGIS Desktop 10? - 40 PLN
12. Bardzo mi zależy na szybkim dostępie do kursu, czy mogę przyspieszyć uczestnictwo w kursie?

Tak, można przyspieszyć procedurę udostępniania treści kursu. Wystarczy wysłać potwierdzenie dokonanej płatności na adres egis@esri.pl.
Pomiń Kontakt

Kontakt

Pomiń Kalendarz

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 Dziś piątek, 23 luty 23 24 25
26 27 28